360 active programmi lõpp

360 ACTIVE PROGRAMMI LÕPP

4-nädalane programm on nüüd lõppenud, kuid sinu elu ja tervislikumad valikud ei pea siin veel läbi saama. Oleme sulle andnud praktilised teadmised ja soovitused, kuidas elada tervislikumalt elu. Nüüd on aeg jätkata sel teekonnal ja teha teadlikke otsuseid selle kohta, mida sööd, kui palju sa liigud, kuhu oma energiat suunad jne.

On täiesti normaalne, et elus tuleb ette komistamisi ja raskemaid perioode. Isegi kõige edukamad inimesed kogevad elus tõuse ja mõõnasid. Lõppkokkuvõttes muudab sind edukaks see, kui suudad rasketel aegadel oma heade harjumuste juurde jääda. See võib tunduda keeruline, kuid meeles pea, et pärast iga mõõna tuleb taas tõus!

Igapäevased väikesed sammud parema tuleviku nimel viivad suurte muutusteni! Piisab vaid ühest väikesest heast harjumusest, mida sa teed täna, homme ning ka edaspidi ning veerema on lükatud lumepall, mis ajaga vaid suuremaks rullub. Mõtle sellele tuntud ütlusele: “Rooma linna ei ehitatud ühe päevaga.” Tõepoolest, suurte eesmärkide saavutamine nõuab esimese sammu astumist ja seejärel järjepidevat tegutsemist. 360 Active programmiga oled astunud selle esimese sammu ja lumepall on veerema lükatud. Nüüd on sul ees avatud tee – mine ja saavuta oma unistused!

Anname sulle kaasa mõned soovitused, millele iseseisvalt edaspidi tähelepanu pöörata:

  1. Jätka enesearengut: Loe raamatuid, kuula podcaste, osale seminaridel ja õpitubades, käi teatris, vaata harivaid dokumentaalfilme ning ole vastuvõtlik uuele informatsioonile.
  2. Loo rutiine: Jätka seni toiminud rutiinidega või loo endale mõni uus igapäevane tegevus, näiteks hommiku detox, venitamine, meditatsioon või hingamisharjutused. Keha ja vaim vajavad tervislikku rutiini!
  3. Jätka treeningutega: Käi jõusaalis, osale grupitreeningutes, tee joogat või kodus keharaskustega treeningut.
  4. Hoolitse unekvaliteedi eest: Jälgi, et magamistuba oleks pime, lülita elektroonika välja, hoia telefon eemal, tuuluta tuba enne magamaminekut.
  5. Jätka ajaga piiratud söömisega: 16/8 režiimil söömine on väga tervislik. Võid teha vahepeal pause, kuid pöördu alati selle juurde tagasi.
  6. Piira süsivesikute tarbimist: Süsivesikute tarbimine on loomulikult vajalik ning omal kohal, aga neid tuleks tarbida teadlikult. Näiteks, kui teed jõutreeningut, siis sellel päeval on väga mõistlik süsivesikuid tarbida, kui on selline päev, kus lihtsalt logeled, siis soovitame süsivesikute tarbimist võimalikult madalal hoida
  7. Tarbi tervislikke rasvu: Avokaado, oliivid, oliiviõli, pähklid, seemned, kookosrasv jne. aitavad hoida hormonaalset tasakaalu.
  8. Soovitame kindlasti ka liha süüa: See võiks olla võimalikult orgaaniline. Alati võib ka taimetoitlust eksperimenteerida, aga meie vaatenurk on see, et lihal on inimeste toidulaual ikkagi oluline koht. Tasuks mõelda, mida sõid meie esivanemad – see on ilmselt kasulik ja vajalik ka meile.
  9. Piira teraviljade tarbimist: Gluteen ja lektiin võivad seedimisele halvasti mõjuda. Pigem jäta prae või supi kõrvale leib võtmata.
  10. Ole oma tegemistega teistele eeskujuks ja võimalusel toeta neid hea informatsiooniga: Ära võta endale “mina tean tervisest kõike” suhtumist vaid jää tagasihoidlikuks.
  11. Saada meile aeg-ajalt pilte ning infot oma edasisest muutumise teekonnast ning kirjuta või helista, kui tekib mistahes tervislikku eluviisi puudutavaid küsimusi.
Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga