Sissejuhatus

SISSEJUHATUS

Oled jõudnud programmiga poole peale ning, kui oled järginud kõiki meie poolt ette antud ülesandeid, siis on sinu organism jõudmas seisundisse, kus edasiste tegevuste mõju hakkab olema üha enam näha ja tunda. Vanad harjumused on meid vorminud aastaid või lausa aastakümneid. Mõelda, et mõne päeva või nädalaga peaks nüüd kohe kiiresti mingi ime olema toimunud, on siiski pisut palju tahta. Elu on läinud kiiremaks, kuid me ei tohi lasta ennast sellesse kiirusesse ära kaotada. Kui fikseerisid programmi alguses ära enda hetkeolukorra ning märkad nüüd protsessist tulenevaid väikeseid või suuremaid muutusi, siis see ongi märk, et oled õigel teel.

Nüüd tuleb jätkata tegevustega, et luua tugev vundament tervislike harjumuste näol, mis jäävad sulle kogu eluks tegemaks paremaid ning targemaid valikuid!

Tuletame meelde, et 360 Active programm aitab sul luua sisekeskkonna, kus organism saab asuda ennast ravima. Ole enda suhtes aus, järgi programmis olevaid ülesandeid nind teadvusta, et iga muutus nõuab pingutust. Tänane pingutus annab tuleviku sinule vastu kordades rohkem, kui selle mitte tegemine. Ära lase erinevatel ahvatlustel enda üle võimust võtta, mida tänapäeva mugav keskkond meile ülekülluses pakub. Loo struktuur, kus sul on kontroll selle üle millist mugavust ning meelelahutust sa enda ellu lubad.

Käitu ja suhtu endasse nii nagu sa suhtuksid enda kõige lähedamatesse inimestesse. Neile sa sooviksid vaid parimat ja kindlasti tahaksid, et nad teeks valikuid, mis neile hästi mõjuvad. Ole iseenda jaoks see inimene ning sa näed kuidas maailm sinu ümber muutub!

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga