Tervitussõnad

TERVITUSSÕNAD

Tere tulemast 360 ACTIVE PROGRAMMI! Kui sinu elutempo on piisavalt kiire, nii-et 24h kipub ööpäevas väheks jääma, siis see programm on mõeldud just sulle. Oleme teinud selle programmi niivõrd kompaktse, kui võimalik, et sul oleks võimalik meie kokkupandud infost saada maksimaalne kasu. Teame, et pikemaajalisem programm ning info võib muutuda sulle suureks kohustuseks ja seetõttu ka ajakulukaks. Räägime asjadest konkreetselt ja anname sulle teabe kõige tähtsamatest ja praktilisematest tegevustest, mida peaksid oma ellu rakendama, et jõuda uuele tasemele!

Selgitame lühidalt ka seda, millist teavet me siin pakume ning kuidas sa võiksid programmile läheneda. Meie usume, et efektiivne inimene ei saa olla enda võimete tasemel, kui tal ei ole laotud tugev alusvundament tervislike harjumuste näol. Kõik, mida me teeme on mingil moel seotud energiaga ning meie sees olev energia ja võime teha suuri tegusid on peamine, mida me plaanime sinu juures uuele tasemele viia. Seetõttu palume, et sa teadlikult märkaksid uute harjumuste ja tegevuste mõju enda juures. Üks või kaks päeva ei ole see, mille järgi saab teha juba järeldusi. Nädal on aeg, kus võib juba natukene kindlamalt hakata märkama esimesi muutusi. Nelja nädalaga on muutused garanteeritud. Järjepidevus on edu võti!

Selleks, et jõuda oma tegelike võimete kõrgusele peab sul alustuseks olema paigas neli tugisammast: uni, toitumine, kehaline aktiivsus ja vaimsus. See on baasvundament, mille peale saab hakata ehitama kõiki teisi häid harjumusi. Kui need neli tahku ei ole õiges vahekorras, siis ei ole sa enda võimete kõrgusel ning kõik sinu tegevused kannatavad ühel või teisel moel.

Seneca
“Kui kulutame aega viivituste ja edasilükkamiste vahel, möödub elu.”

 

Edukat ja harivat programmi algust!

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga