5 sammu kuidas saavutada endale seatud eesmärgid ja organiseerida ümber enda mõtlemine

5 SAMMU KUIDAS SAAVUTADA ENDALE SEATUD EESMÄRGID JA ORGANISERIDA ÜMBER ENDA MÕTLEMINE

Kui soovid tervislikuks saada, olla edukas oma ettevõtmistes ja karjääris, vabaneda sõltuvustest jne, siis lisame sulle siia ühe ülimalt efektiivse ning toimiva 5 sammulise tegevusplaani. See plaan on lihtne ja teaduslikult tõestatud efektiivne meetod, mille abil on võimalik kiiremini saavutada endale seatud eesmärgid. Kindlasti proovi seda ja võta kasutusele ühe tööriistana oma elu optimeerimiseks. Alustame sammude uurimist ning kronoloogilisest järjekorrast kuidas neid teostada.

  1. Mõtle hoolikalt läbi, miks soovid konkreetset tegevust ette võtta, ning pane oma mõtted kirja – Mida detailsemalt suudad enda jaoks lahti seletada oma põhjused, seda selgemini mõistad, miks just seda eesmärki soovid saavutada. Kirjapanek suurendab oluliselt saavutusvõimalusi. Nii hakkad oma elus teatud tegevusi enam tähele panema, kuna oled oma “miks” selgelt defineerinud ja tead, mida tuleb märgata.
  2. Küsi endalt, milliseid samme tuleb astuda, et eesmärki saavutada, ning pane oma mõtted kirja – Kuidas ma seda ellu viin? Millist lähenemist kasutan? Mida pean selle nimel ette võtma? Need küsimused aitavad sul mõista, milliseid tegevusi tuleb ette võtta, et oma eesmärki täita.
  3. Pane kirja detailne tegevusplaan – Ilma plaanita tegutsemine on nagu juhuslikult õnge vette heitmine, ilma eelneva ettevalmistuseta nagu sööt ja muu vajalik. Võib-olla õnnestub, kuid ebaõnnestumise tõenäosus on märkimisväärselt suurem. Ole strateegiline, sest see annab eelise nii ajakasutuses kui ka tulemuste kvaliteedis.
  4. Tegutse! – Mõtlemine on kõikide tegevuste alguspunkt, kuid teame, et tõelised tulemused saavutatakse ainult tegutsedes. Rakenda eelnevat kolme punkti ja astu esimesed sammud, mis viivad sind lähemale oma eesmärgile.
  5. Kui teele tulevad takistused, siis liigu julgelt edasi! – See on sageli hetk, mil inimesed annavad alla ja murduvad. Kui oled juba neli eelnevat sammu astunud, siis oled juba edukam kui suur osa inimestest. Väike või isegi suurem takistus ei tohiks olla põhjus, mis sind murduma paneb! Eksimused ja takistused esinevad kõigil, ka sinul. Kui oled sellest teadlik, oled nende jaoks ka paremini valmistunud ning tea, et raskused ongi need, mis meid arendavad. Kõige edukamad inimesed on pidanud ületama kõige rohkem takistusi, sest just nii eristuvad nad teistest.

Ära lase hirmul end takistada!

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga