Kolmanda nädala kokkuvõte

KOLMANDA NÄDALA KOKKUVÕTE

10 kõige olulisemat punkti, mida kolmandast nädalast meelde jätta

  1. Käitu ja suhtu endasse nii nagu sa suhtuksid enda kõige lähedamatesse inimestesse, tehes parimaid võimalikke valikuid oma tervise ja heaolu nimel. Pinguta praegu, et saaksid tulevikus nautida paremaid tulemusi.
  2. Analüüsi oma praeguseid harjumusi, loo uusi ja paremaid ning ole valmis neid kohandama vastavalt muutuvatele olukordadele.
  3. Uute harjumuste loomine võtab aega, seega ära anna alla, kui tulemused ei ilmne kohe. Püsi rajal ja ole enda vastu mõistev.
  4. Tugi sõprade, perekonna või rühmade näol aitab sul püsida rajal, samas kui enda saavutuste tähistamine annab positiivset tagasisidet ja aitab hoida motivatsiooni.
  5. Ainult sina ise oled vastutav oma elu muutmise eest ning oma unistuste teoks tegemiseks pead olema valmis pingutama ja ennast ületama.
  6. Hoolitse enda eest, et saavutada edukamat ja õnnelikumat elu, et luua positiivset mõju oma perele, kommuunile ja ühiskonnale.
  7. Stress ja ärevus on normaalsed reaktsioonid, mida inimene kogeb erinevates olukordades, kuid pikaajaline stress ja ärevus võivad negatiivselt meie tervist mõjutada.
  8. Eneseanalüüs aitab tuvastada stressi ja ärevuse allikad ning leida võimalusi nendega toimetulekuks.
  9. Lõõgastumine ja enesehooldus on olulised stressi ja ärevuse leevendamiseks ning enda taastamiseks, hõlmates tegevusi nagu meditatsioon, tervislik toitumine ja piisav uni.
  10. Sotsiaalne tugi, positiivne mõtlemine, aja planeerimine ja oskuste arendamine aitavad paremini toime tulla stressi ja ärevusega, parandades elukvaliteeti ja enesetunnet.
Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga