Kolmanda nädala ülesanded

KOLMANDA NÄDALA ÜLESANDED

UNI:

 1. Loo une pühakoda: Koht kus magame, peaks olema vaid kaheks tegevuseks – magamiseks ning armatsemiseks. Niimoodi loome me enda kehale teadmise, et kui sinna läheme, siis on see vaid kindla eesmärgiga ruum. Meil on võimalus ennast niimoodi programmeerida ja tõsta une kvaliteeti.
 2. Vaata üle oma madrats, padi, voodilina, tekikott ja padjapüür: Madrats peaks olema kvaliteetne ja pigem kõvemapoolne. Madratsis olevad ajaga tekkinud lohud ja ebatasasused ei pruugi olla kõige kehasõbralikumad. See võib olla märk, et madrats on oma eluea ära elanud. Padi võiks olla mugav ning voodilina, tekikott ja padjapüür peaksid olema hingavast materjalist ning nahasõbralikud.

KEHALINE AKTIIVSUS:

 1. Ole treeningute ja liikumisharjumustega järjepidev ning püüa need muuta oma igapäevaelu lahutamatuks osaks.
 2. Kui üksi on ennast raske motiveerida, siis leia endale kaaslane, kellega koos treenida ning liikuda. Hea kaaslane muudab tervisliku eluviisi jälgimise lõbusamaks ja aitab kaasa järjepidevuse tekkimisele.
 3. Broneeri omale aeg massaaži ning aita kehal vabaneda ajaga tekkinud pingetest.
 4. Tee selle nädala jooksul vähemalt neljal hommikul video järgi HOMMIKU VENITUST.
 5. Tee selle nädala jooksul vähemalt kolmel õhtul video järgi ÕHTU VENITUST.

TOITUMINE:

 1. Jätka ajaga piiratud söömisega ning suurenda perioodi 16/8-ni, ehk siis 16 tundi ei söö ja 8 tunni jooksul proovi süüa 2-3 toidukorda. Näksida ei tohiks!
 2. Lisa soovi korral toidulisandina oma menüüsse Vitamiin D3 – D-vitamiini on soovitatav igal inimesel võtta aasta läbi. Meie soovitame päevas tarbida 4000 – 10 000 ühikut D vitamiini.
 3. Ole ATOM toitumisega järjepidev! Samuti hoia silma peal sellel, et sinu toidukordades oleks piisav kogus proteiini – ligikaudu 30 g proteiini toidukorra kohta.
 4. Jätka igal hommikul “Hommiku detoxi” joomist!

VAIMSUS:

 1. Praktiseeri nädala jooksul 2-3 korda mediteerimist: vali mugav koht, kus keegi sind ei segaks, istu maas või toolil nii, et sul oleks mugav, hoia selg sirgena ja keskendu hingamisele, lase meel vabaks ning mõtete tekkimisel keskendu tagasi hingamisele. Ole selles positsioonis 5-10 min (võib ka kauem). Märka, mis tunne oli sul enne meditatsiooni ja pärast.
 2. Kuula podcaste – www.podcast.ee
  Üks suurepärane viis ise enda arendamiseks on tänapäeval podcastide kuulamine. Podcast on põnev ajaveetmisvorm ja võimalus õppida teistelt inimestelt. See on võimalus muuta ebaproduktiivne tegevus produktiivseks. Kuulates saateid näiteks söögitegemise, koristamise, koeraga jalutamise või autosõidu ajal, toome oma ellu justkui käigu pealt juurde väärtust.
  Toome välja mõned podcastid, mida me ka ise kuulame:
  • Täitsa pekkis saade
  • Cleansify podcast
  • Ausad mehed podcast
  • The model health show (ingliskeelne)
  • The Peter Attia drive (ingliskeelne)

NELJANDA NÄDALA INFOKS:

Neljas nädal on mahlapaastu nädal. Paastu alustamisel vaata, et sul oleks nädala alguseks kõik vajalikud vahendid olemas:

 1. mahlapress (kui endal ei ole, siis hea soovitus oleks seda kelleltki nädalaks laenata)
 2. toidulisand: probiootikumid
 3. pakk senna teed (saab apteegist)
 4. õunasiidriäädikas (saab toidupoest)
Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga