TERVISLIK STRUKTUUR KIIRE ELUTEMPOGA INIMESTELE

360 ACTIVE PROGRAMM

360 active programm on parim muutumisprogramm kiiret elutempot elavatele inimestele. Kui tunned, et sinu päevas jääb väheseks nii aega, kui ka energiat, siis see programm on just sinule. 

Sul on võimalus läbi tervisliku eluviisi saada oma päeva juurde rohkem energiat, tänu millele suudad teha vähesema ajaga rohkem. Mentaalne selgus, mida see programm sulle pakub, aitab sinu kiires päevas teha paremaid otsuseid.

elustiili programm aktiivsele inimesele

360 ACTIVE PROGRAMM

Oleme teinud selle programmi niivõrd kompaktse, kui võimalik, et sul oleks võimalik meie kokkupandud infost saada maksimaalne kasu. Teame, et pikemaajalisem programm ning info võib muutuda sulle suureks kohustuseks ja seetõttu ka ajakulukaks. Räägime asjadest konkreetselt ja anname sulle teabe kõige tähtsamatest ja praktilisematest tegevustest, mida peaksid oma ellu rakendama, et jõuda uuele tasemele! 

Usume, et efektiivne inimene ei saa olla enda võimete tasemel, kui tal ei ole laotud tugev alusvundament tervislike harjumuste näol. Kõik, mida me teeme on mingil moel seotud energiaga ning meie sees olev energia ja võime teha suuri tegusid on peamine, mida me plaanime sinu juures uuele tasemele viia. Kui soovid olla samal ajal tervislik ja edukas, siis see programm annab sulle võimaluse omandada kõik selleks vajaminevad teadmised ja harjumused, et jõuda oma tegelike võimete kõrgusele.

ELUS EI SAA OLLA SUURI SAAVUTUSI ILMA RASKUSI ÜLETAMATA

PROGRAMMI KESTVUS

Programm kestab neli nädalat. Selle aja jooksul omandad sa baasteadmised tõestatud meetoditest, mis aitavad sul igapäevaelus läbimõeldumaid otsuseid teha. Nelja nädalaga saavutad sa parema kontrolli oma keha ja vaimu üle.

360 Active programmi ideed ja maailmavaated tulevad suuremalt jaolt sellistelt tuntud inimestelt nagu: Shawn Stevenson, Tony Robinson, Dr. Eric Berg, Siim Land, Peter Attia, Tim Ferris, Mark Hyman, Dr. Rhonda Patrick, Thomas DeLauer, Andrew Huberman, David Sinclair ning Jeff Cavaliere.

Oleme eelnimetatud ekspertide suurepäraseid uurimistöid läbi töötanud, enda peal katsetanud ning saame kinnitada uurimistöödest väljajoonistuvate meetodite tõhusust.

Me siiralt soovime, et meie kliendid saaksid võimaliku parima tulemuse, seega ole julge ja võta meiega enne ostu ühendust! 5 minutit meiega kõnes võib muuta Sinu elu! Sinu muutus algab TÄNA!

TEADLIK LÄHENEMINE INIMESE TERVIKUT SILMAS PIDADES

atom uni

UNI

360 active programmis on väga tähtis koht magamisharjumustel ning une kvaliteedi optimeerimisel. Iga nädal lisanduvad uued harjumused, millega viiakse sinu unekvaliteet uuele tasemele. Programmist saadavad nõuanded aitavad sinu une kvaliteeti märgatavalt parandada.

atom toitumine

TOITUMINE

360 active programmis ei ole kalorite jälgimist ning toidu kaalumist. Programm keskendub inimese hormonaalse tasakaalu parandamisele, mitte kalorite jälgimisele. Tänu sellisele lähenemisele püsib täiskõhu tunne kauem, näljatunne väheneb ning üsna pea võid avastada, et kõht on enne järgmist toidukorda alles täis ja samas keha kaal langeb.

atom liikumine

KEHALINE AKTIIVSUS

360 active programmis on suur rõhk ka liikumisel ning treeningul. Meie keha on loodud liikuma ning see on üks väga oluline tugisammas millega hoida vormis oma keha ning vaim. Samuti saad sa endale tasuta jõusaali treeningkava, mis on koostatud professionaalse personaaltreeneri poolt.

atom vaimsus

VAIMSUS

360 active programmis ei jää tähelepanuta ka inimese vaimne pool. Läbi teadliku tegutsemise saad programmist värske mentaalse selguse. Seda on võimalik saavutada läbi järjepideva töö iseendaga, mille alla kuuluvad: eesmärkide seadmine ja täitmine, vastutuse võtmine ja iseendaga kontaktis olemine.

VÕIMALUSED EI TEKI ISEENESEST, SA PEAD NEED LOOMA

PROGRAMMI LÕPPTULEMUS

Nelja nädalaga saavutatud struktuur annab sulle juurde aega ja energiat, vähendab stressi, suurendab motivatsiooni, annab enesekindluse ning kontrolli oma elu üle!

Kõige tähtsam programmi jälgimisel on see, et oleksid enda suhtes aus ja annaksid endast parima. Neli nädalat targalt tegutsedes on võimalik saavutada suurepärased muutused, läbi mille sa saad eelise igas eluvaldkonnas, mida ette võtad.

Programmis osalejatel avaneb võimalus osaleda jätkuprogrammis, millele on ligipääs vaid neile, kes on läbinud meie baasprogrammi!

Me siiralt soovime, et meie kliendid saaksid võimaliku parima tulemuse, seega ole julge ja võta meiega enne ostu ühendust! 5 minutit meiega kõnes võib muuta Sinu elu! Sinu muutus algab TÄNA!

ARENG TOIMUB VÄLJASPOOL MUGAVUSTSOONI

Hinnakiri

360 active programm

Programm kiire elutempoga inimestele
98€
 • Täielik struktuur inimese neljast tervise tugisambast ning nende kasutamisest igapäeva elus
 • Iga nädal uued põnevad teadmised ja ülesanded
 • Iga nädal algab motiveeriva videoga
 • ATOM toitumise nimekiri
 • Tasuta ATOM toitumise nimekirja järgi koostatud nädalamenüü
 • Tasuta jõusaali treeningkava
 • Tasuta kaks põnevat ja harivat e-raamatut
ELUMUUTEV

360 active programm

Loo meie kaasabil endale 4-nädalaga tervislik eluviis
198€
 • Täielik struktuur inimese neljast tervise tugisambast ning nende kasutamisest igapäeva elus
 • Iga nädal uued põnevad teadmised ja ülesanded
 • Iga nädal algab motiveeriva videoga
 • ATOM toitumise nimekiri
 • Tasuta ATOM toitumise nimekirja järgi koostatud nädalamenüü
 • Tasuta jõusaali treeningkava
 • Tasuta kaks põnevat ja harivat e-raamatut
 • Konsultatsioon programmi alguses ~1h (kohtumine personaalselt või videokõnes)
 • Vahekokkuvõte kolmanda nädala lõpus ~30 min (kohtumine personaalselt või videokõnes)
 • Programmi lõpus kokkuvõte ning suunised edasiseks ~30 min (kohtumine personaalselt või videokõnes)
 • Igakülgne personaalne tugi kogu programmi vältel
PERSONAALNE

KKK

Ei pea, sa võid programmiga alustada endale sobilikul ajal.

Vali personaalne lähenemine siis, kui tunned, et vajad rohkem tuge või motivatsiooni. Aitame sul saavutada soovitud eesmärgid ja hoiame sind järje peal.

Sellest ei ole midagi hullu. Programmist saadav informatsioon jääb sinule ja sul on alati võimalik jätkata sealt kust pooleli jäid.

Programmis olevad ülesanded ei ole ajamahukad. Palju on ülesanded, mille enda ellu rakendamine võtab vaid mõne minuti. Kogu 4-nädalase informatiivse osa läbitöötamine võib võtta umbes 1-2 tundi. Toitude tegemisele kuluv aeg sõltub sellest, milliseid toiduaineid sa omale menüüsse võtad. Nagu ikka võib alguses natukene rohkem aega kuluda programmi sisse elamiseks, aga kui hoog on sees, siis näed, kuidas läbimõeldud plaan annab sulle tegelikult rohkem aega päeva juurde.

Programmi lõpp ei ole kohe kindlasti veel sinu muutumisteekonna lõpp. Programmist saadavad teadmised ja harjumused on elukestvad ja jätkusuutlikud ning sul on võimalus jätkata edasist muutumist ka iseseisvalt. Samuti pakume kõikidele lõpetanutele võimalust jätkata eksklusiivse Boonusprogrammiga. Sellele kolmekuulisele programmile on ligipääs vaid 360 Active Programmi läbinud inimestel.

Tasuta konsultatsioon annab sulle võimaluse teha ühe meie meeskonna liikmega lühike kõne, kus vastame kõikidele sinu küsimustele, mis võivad enne programmiga alustamist tekkida. 

Jäta siia oma telefoni number ja sulle sobilik aeg kõneks ning me võtame sinuga ise ühendust: https://atomlifestyle.ee/kontakt/

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga