TERVISLIK ELUVIIS PARIMA ISEENDANI

Soovid selles programmis osaleda?

360 PROGRAMM​

360 programm on parim muutumisprogramm Eestis oma tervise ja heaolu uuele tasemele viimiseks! See programm on sobilik kõigile, kes on otsustanud ette võtta teekonna oma tervise parandamisel.

Sellest programmist saad sa struktuuri, mille ülesehitust kasutavad ka mitmed välismaa tipparstid, teadlased ning toitumiseksperdid.

Atom Lifestyle 360 Programm, tervislik toitumine, tervislik elustiil

360 PROGRAMM

See ei ole järjekordne ekstreemne dieet, mis annab tulemusi vaid lühiajaliselt, vaid siin vaadeldakse inimest kui tervikut. Programmis on tähelepanu pööratud mitmetele inimese tervist puudutavatele tahkudele, läbi mille on võimalik saavutada kestvad tulemused ning eluaegne tervisliku eluviisi struktuur.

Programmi tõhusus seisneb inimese hormonaalse tasakaalu taastamisel ja organismi oluliste näitajate viimisel teatud normi piiresse (homöostaas). Eriti sobilik on see näiteks kaalulangetamisel, liigselt kogunenud rasvast lahti saamisel ning soovitud kehafiguuri saavutamisel. Samuti annab programm vaimse selguse ja avab sinus peidus oleva energia, läbi mille saad kogeda täisväärtuslikku elu.

 

AINUS, MIS SEISAB SINU JA SINU EESMÄRKIDE VAHEL ON LUGU, MIDA SA ENDALE RÄÄGID

PROGRAMMI KESTVUS

Programm kestab kuus nädalat, mille lõpuks oled omandanud uued oskused, kuidas oma tervise eest hoolt kanda. Kogu programmi kestel anname me sulle huvitavaid ülesandeid ja eesmärke, kuni lõpuks on saavutatud lõppeesmärgid. Eesmärkide täitmiseks ja sisse juurutamiseks on tarvis kasutusele võtta mitmeid erinevaid tööriistu.

360 programmi ideed ja maailmavaated tulevad suuremalt jaolt sellistelt tuntud inimestelt nagu: Shawn Stevenson, Tony Robinson, Dr. Eric Berg, Siim Land, Peter Attia, Tim Ferris, Mark Hyman, Dr. Rhonda Patrick, Thomas DeLauer, Andrew Huberman, David Sinclair ning Jeff Cavaliere.

Oleme eelnimetatud ekspertide suurepäraseid uurimistöid läbi töötanud, enda peal katsetanud ning saame kinnitada uurimistöödest väljajoonistuvate meetodite tõhusust.

Me siiralt soovime, et meie kliendid leiaksid parima võimaliku mooduse oma elustiili parandamiseks. Seega ole julge ja võta meiega enne ostu ühendust! Kümneminutiline kõne aitab sul kindlasti teha paremaid otsuseid. Alusta oma muutumisteekonda juba TÄNA!

TEADLIK LÄHENEMINE INIMESE TERVIKUT SILMAS PIDADES​

atom uni

UNI

360 programmis on väga tähtis koht magamisharjumustel ning une kvaliteedi optimeerimisel. Iga nädal lisanduvad uued harjumused, millega viiakse sinu unekvaliteet uuele tasemele. Programmist saadavad nõuanded aitavad sinu une kvaliteeti märgatavalt parandada.

atom toitumine

TOITUMINE

360 programmis ei ole kalorite jälgimist ning toidu kaalumist. Programm keskendub inimese hormonaalse tasakaalu parandamisele, mitte kalorite jälgimisele. Tänu sellisele lähenemisele püsib täiskõhu tunne kauem, näljatunne väheneb ning üsna pea võid avastada, et kõht on enne järgmist toidukorda alles täis ja samas keha kaal langeb.

atom liikumine

KEHALINE AKTIIVSUS

360 programmis on suur rõhk ka liikumisel ning treeningul. Meie keha on loodud liikuma ning see on üks väga oluline tugisammas millega hoida vormis oma keha ning vaim. Samuti saad sa endale tasuta jõusaali treeningkava, mis on koostatud professionaalse personaaltreeneri poolt.

atom vaimsus

VAIMSUS

360 programmis ei jää tähelepanuta ka inimese vaimne pool. Läbi teadliku tegutsemise saad programmist värske mentaalse selguse. Seda on võimalik saavutada läbi järjepideva töö iseendaga, mille alla kuuluvad: eesmärkide seadmine ja täitmine, vastutuse võtmine ja iseendaga kontaktis olemine.

HETK, MILLAL ÕPID ENNAST USALDAMA, ON HETK, MILLAL SUL ON VÕIMALIK PÄRISELT ENDA ELU ELAMA HAKATA

PROGRAMMI LÕPPTULEMUS

Kuue nädalase programmi lõpuks on uued tervislikumad harjumused sulle sisse juurdunud ja nendest harjumustust on saanud igapäevaelu lahutamatu osa. Kuna programmi sisu on väga tervisesõbralik ja energiat andev, siis on see jätkusuutlik ka peale kuue nädalase perioodi läbimist. Pigem on raske vanade harjumuste juurde tagasi tulla, kuna keha ja meel on hakanud tunnetama, mis nende jaoks on hea.

Meie jaoks on tähtis, et programmi jälgimisel oleksid enda suhtes aus ja annaksid endast parima. Keskkond, kus me elame on ahvatlusi ja muutujaid täis ning on arusaadav, et 365 päeva aastas ei ole võimalik kõiki juhiseid 100% järgida. Seetõttu on väga oluline kogu 6-nädalase programmi jooksul väga aktiivne olla, et selle ajaga luua endale tugev vundament. Peale seda on sul võimalus ja oskus teha teadlikumaid otsuseid, toetudes programmist omandatud infole.

Programmis osalejatel avaneb võimalus osaleda jätkuprogrammis, millele on ligipääs vaid neile, kes on läbinud meie baasprogrammi!

Me siiralt soovime, et meie kliendid leiaksid parima võimaliku mooduse oma elustiili parandamiseks. Seega ole julge ja võta meiega enne ostu ühendust! Kümneminutiline kõne aitab sul kindlasti teha paremaid otsuseid. Alusta oma muutumisteekonda juba TÄNA!

EBATERVEL ELUVIISIL EI OLE ENAM KOHTA SINU ELUS

Hinnakiri

360 programm

Loo endale 6-nädalaga tervislik eluviis!
98€
 • Täielik struktuur inimese neljast tervise tugisambast ning nende kasutamisest igapäeva elus
 • Iga nädal uued põnevad teadmised ja ülesanded
 • Iga nädal algab motiveeriva videoga
 • ATOM toitumise nimekiri
 • Tasuta ATOM toitumise nimekirja järgi koostatud nädalamenüü
 • Tasuta jõusaali treeningkava
 • Tasuta kaks põnevat ja harivat e-raamatut
POPULAARSEIM

360 programm

Loo meie kaasabil endale 6-nädalaga tervislik eluviis!
198€
 • Täielik struktuur inimese neljast tervise tugisambast ning nende kasutamisest igapäeva elus
 • Iga nädal uued põnevad teadmised ja ülesanded
 • Iga nädal algab motiveeriva videoga
 • ATOM toitumise nimekiri
 • Tasuta ATOM toitumise nimekirja järgi koostatud nädalamenüü
 • Tasuta jõusaali treeningkava
 • Tasuta kaks põnevat ja harivat e-raamatut
 • Konsultatsioon programmi alguses ~1h (kohtumine personaalselt või videokõnes)
 • Vahekokkuvõte kolmanda nädala lõpus ~30 min (kohtumine personaalselt või videokõnes)
 • Programmi lõpus kokkuvõte ning suunised edasiseks ~30 min (kohtumine personaalselt või videokõnes)
 • Igakülgne personaalne tugi kogu programmi vältel
PERSONAALNE

KKK

Ei pea, sa võid programmiga alustada endale sobilikul ajal.

Vali personaalne lähenemine siis, kui tunned, et vajad rohkem tuge või motivatsiooni. Aitame sul saavutada soovitud eesmärgid ja hoiame sind järje peal.

Sellest ei ole midagi hullu. Programmist saadav informatsioon jääb sinule ja sul on alati võimalik jätkata sealt kust pooleli jäid.

Programmis olevad ülesanded ei ole ajamahukad. Palju on ülesanded, mille enda ellu rakendamine võtab vaid mõne minuti. Kogu 6-nädalase informatiivse osa läbitöötamine võib võtta umbes 1-2 tundi. Toitude tegemisele kuluv aeg sõltub sellest, milliseid toiduaineid sa omale menüüsse võtad. Nagu ikka võib alguses natukene rohkem aega kuluda programmi sisse elamiseks, aga kui hoog on sees, siis näed, kuidas läbimõeldud plaan annab sulle tegelikult rohkem aega päeva juurde.

Meie varasemad kliendid on selle ajaga kaotanud keskmiselt 5-10 kg ja seda eelkõige rasva arvelt. Programmi eesmärk ei ole maksimaalne kaalukaotus vaid tervislike harjumuste sisse juurutamine, mille juures on kaalukaotus vaid kõrvalboonuseks.

Programmi lõpp ei ole kohe kindlasti veel sinu muutumisteekonna lõpp. Programmist saadavad teadmised ja harjumused on elukestvad ja jätkusuutlikud ning sul on võimalus jätkata edasist muutumist ka iseseisvalt. Samuti pakume kõikidele lõpetanutele võimalust jätkata eksklusiivse Boonusprogrammiga. Sellele kolmekuulisele programmile on ligipääs vaid 360 Programmi läbinud inimestel.

Tasuta konsultatsioon annab sulle võimaluse teha ühe meie meeskonna liikmega lühike kõne, kus vastame kõikidele sinu küsimustele, mis võivad enne programmiga alustamist tekkida. 

Jäta siia oma telefoni number ja sulle sobilik aeg kõneks ning me võtame sinuga ise ühendust: https://atomlifestyle.ee/kontakt/

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga