VÄIKESED SAMMUD VIIVAD SUURTE SAAVUTUSTENI

Soovid selles programmis osaleda?

BOONUSPROGRAMM

Kuna oled nüüdseks läbinud ühe Atom Lifestyle baasprogrammi, siis oleme kõigile lõpetanutele koostanud eksklusiivse kolmekuulise BOONUSPROGRAMMI. See on järjekordne suur samm edasi sinu tervise ja heaolu teekonnal.

Boonusprogramm on loodud selleks, et aidata sul minna veelgi sügavamale oma enesearengu teekonnal ja jätkata tervisliku eluviisi omaksvõtmist.

Boonusprogramm keskendub uute tervislike harjumuste juurutamisele ja juba varem omandatud harjumuste tugevdamisele. See programm on ideaalne, kui soovid jätkata oma tervise ja heaolu parandamist.

TERVIS EI OLE SIHTKOHT, VAID TEEKOND

BOONUSPROGRAMMI SISU

Eesmärkide seadmine on elu üks alustaladest. Kui sul ei ole eesmärke, siis ei ole sul millegi nimel ka elada ja sa liigud sihitult. Boonusprogramm annab praktilisi ülesandeid, mis aitavad sul oma eesmärke selgelt määratleda. Iga ülesanne on kui teejuht, mis suunab sind ettevaatlikult sinu soovitud sihtpunkti.

Loomulikult tuleb elus ette ka tagasilööke. Boonusprogramm õpetab sulle, kuidas neid näha kui kasvuvõimalusi. Tagasilöögid ei ole takistused, vaid hoopis hüppelauad, mis viivad sind eesmärkidele lähemale. Boonusprogramm aitab sul mõista, et iga komistuskivi on väärtuslik õppetund, mitte ebaõnnestumine.

Analüüsimine ja kriitiline mõtlemine on võtmetähtsusega oskused. Boonusprogrammi ülesanded julgustavad sind oma mõtteid kahtluse alla seadma ja otsima erinevaid perspektiive. See kõik toob sind lähemale tõele, aidates paremini mõista, mis toimub sinu sees ja sinu ümber.

Boonusprogrammi keskmes on kindlasti ka positiivne maailmavaade. Aitame sul näha maailma helgemat poolt. See ei tähenda, et pead raskuste ees silmi sulgema, vaid sa õpid raskusi vaatama läbi lootuse ja optimismi.

Me siiralt soovime, et meie kliendid leiaksid parima võimaliku mooduse oma elustiili parandamiseks. Seega ole julge ja võta meiega enne ostu ühendust! Kümneminutiline kõne aitab sul kindlasti teha paremaid otsuseid. Alusta oma muutumisteekonda juba TÄNA!

SINU SISEMINE JÕUD ON PIIRAMATU, KASUTA SEDA TARGALT

Hinnakiri

BOONUSPROGRAMM

Kolmekuuline jätkuprogramm
55€
  • Uued väljakutsed
  • Süvendatud teadmised
  • Eneseareng
eksklusiivne

KKK

Ei pea, kui sa ei soovi. Sa võid programmiga alustada endale sobilikul ajal.

Sellest ei ole midagi hullu. Programmist saadav informatsioon jääb sinule ja sul on alati võimalik jätkata sealt kust pooleli jäid.

Programmi lõpp ei ole kohe kindlasti veel sinu muutumisteekonna lõpp. Programmist saadavad teadmised ja harjumused on elukestvad ja jätkusuutlikud ning sul on võimalus jätkata edasist muutumist ka iseseisvalt. Atom Lifestyle baasprogrammi ja Boonusprogrammi abil omandad sa rohkelt vajalikke teadmisi ja harjumusi, mida edaspidi iseseisvalt oma elus rakendada.

Tasuta konsultatsioon annab sulle võimaluse teha ühe meie meeskonna liikmega lühike kõne, kus vastame kõikidele sinu küsimustele, mis võivad enne programmiga alustamist tekkida. 

Jäta siia oma telefoni number ja sulle sobilik aeg kõneks ning me võtame sinuga ise ühendust: https://atomlifestyle.ee/kontakt/

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga