KUI SU TEEL PUUDUB PLAAN, SIIS KUIDAS SA LOODAD JÕUDA OMA EESMÄRGINI?

PERSONAALNE KONSULTATSIOON JA COACHING​

Personaalne konsultatsioon ja coaching aitavad sul saavutada oma eesmärke ja avada oma täielik potentsiaal. Selle käigus õpime üksteist tundma ja leiame just sulle sobivad lahendused. Juhendaja abiga saad tõsta oma eneseteadlikkust, parandada tervislikke harjumusi ning leida parem tasakaal oma keha ja vaimu vahel. Samuti aitab juhendaja suunata ja teha olulisi otsuseid, et saavutaksid parimad võimalikud tulemused, lähtudes sinu eesmärkidest.

Kui sa ei tea millisest sammust alustada oma tervisliku eluviisi teekonda, siis personaalne konsultatsioon ja coaching on selleks suurepärane viis. See on tark valik, kui soovid pikaajalist edu, mille tulemusena hoiad kokku nii aega, kui ka raha.

Haara kontroll oma elu üle ja investeeri endasse personaalse juhendaja toel!

POLE MIDAGI PAREMAT, KUI OMA EESMÄRKIDE SAAVUTAMINE!

Konsultatsioon

Personaalse konsultatsiooni käigus õpime üksteist tundma. Kui sinu eesmärgiks on leida lahendus mõnele tervislikku eluviisi puudutavale probleemile, siis meie eesmärk on aidata sind suunata õigele rajale. Probleemide lahendamiseks võtame kasutusele erinevad tööriistad ning läbiproovitud meetodid. Seame sinu soovidest lähtuvalt eesmärgid ning aitame sind teekonnal, et eesmärgid saaks täidetud.

Coaching

Coaching annab sulle võimaluse oma eesmärgid realistlikult määratleda. Juhendaja abiga saab püstitada jõukohased ja piisavalt väljakutseid pakkuvad eesmärgid. Seejärel saab hakata teadlikult ning eesmärgistatult liikuma püstitatud sihtmärkide suunas. Luues pika ja lühiajalised eesmärgid on võimalus hoida motivatsioon pidevalt kõrge, sest iga saavutatud eesmärk annab positiivse tõuke järgmisteks tegevusteks.

Konsultatsiooni või coachingu tellimisel võtame Teiega 1 tööpäeva jooksul ühendust, et leppida kokku nõustamise/konsultatsiooni aeg.​

KKK

Olenemata sellest, kas soovid tulla konsultatiooni või coachingule jääb esimese korra teenuse hind samaks. Kokkusaamisel vaatame üle sinu hetkeolukorra ja paneme paika edasised plaanid, kas minna edasi pikemaajalise coachinguga või piisab sulle vaid mõnest konsultatsioonist.

Sõltuvalt kliendi eesmärkidest on tulemused erinevad. Elu on näidanud, et klientidel piisab keskmiselt kolmest kuni neljast konsultatsioonist, et elustiili muutused annaksid positiivse mõju. Selle ajaga on tavaliselt kliendil toimunud märgatav füüsiline ning vaimne muutus.

Kuna inimeste lähtepunkt ning eesmärgid on väga erinevad, siis on ka coachingu kestus väga erinev. Mõnele piisab kolmest korrast, teine soovib coachi aastateks. Coachingu juures on kõige tähtsam coachi ja kliendi koostöö ning omavaheline sobivus, mis viib soovitud tulemuseni.

Enamjaolt toimuvad kohtumised veebis videosilla vahendusel. Mõlema osapoole sobivusel on võimalik ka personaalselt kohtuda. Esimene kohtumine kestab tavaliselt 1 tund. Edasiste kohtumiste planeerimisel püüame olla hästi paindlikud ning kohtumisele kuluv aeg varieerub vastavalt sellele, mis oleks kliendile võimalikult effektiivne.

Meie vaatleme inimest kui tervikut. Meie filosoofia põhineb tervislike harjumuste sümbioosist, mis hõlmab meie nelja tervise tugisammast, milleks on uni, kehaline aktiivsus, toitumine ja vaimsus. Kui kõik need neli tugisammast on saanud piisavalt tähelepanu ning on omavahel tasakaalus, siis on võimalik ka saavutada kestev heaolu.

Kui sa oled juba siia lehele sattunud ja neid ridasid loed, siis järelikult sul on olemas juba algne huvi oma elustiili muutmiseks. Kasuta see huvi ära ning võta ette samm, kus teed midagi positiivset iseenda jaoks. Kui soovid täpsemat infot või lisatõuget, siis kirjuta meile, et saada tasuta kümneminutiline konsultatsioon!

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga