Atom Lifestyle, Indrek Saar, Tervisliku elustiili edendaja

Indrek Saar

Tervisliku elustiili edendaja

Olen kogu oma elu enda arvates olnud sportlik, maganud hästi ja ka toitunud piisavalt tervislikult. Tuleb välja, et ma ei teadnud tervislikkusest pea mitte midagi ning meediast või vanematelt saadud info ei pruukinudki nii tõene olla, kui ma varem oleksin arvanud. Nüüdseks, olen lõpuks aru saanud, miks mu kõhule ikkagi rasv tekkis ja miks mul enamikel päevadel energiat nappis – minu elust puudus TEADLIK tegutsemine.

Olen käinud Audentese Spordigümnaasiumis, lõpetanud Tallinna Ülikoolis kehakultuuri eriala, omandanud 2 erinevat personaaltreeneri kutsetunnistust, kuid ikkagi nappis teadmisi, kuidas elada tegelikult tervislikku elu. Vaadates üha ülekaalulisemaks ja haigemaks muutuvat ühiskonda siis tundub, et meile kõigile oleks tarvis uut lähenemist tervise teemadel. Vana rasva pealt enam ei toimi. 

 

Suur muutus minu sees sai alguse sellest, kui ma läksin ühel ilusal suvel üksinda kolmeks päevaks telkima. Kaasa pakkisin telgi koos magamise tarvikutega, rohkelt mineraalvett ja telefoni kõrvaklappidega. Ma ei söönud nende 3 päeva jooksul mitte midagi, tarbisin vaid mineraalvett ning hakkasin kuulama enesearengu ja tervise teemalisi podcaste. Podcastidest saadud sisu pööras pahupidi minu vanad uskumused tervise kohta ja ma võtsin vastu otsuse, et nüüdsest muudan ma oma elustiili drastiliselt. Ma tõin oma ellu erinevad harjumused, mis aitasid mul areneda ja tervislikumaid otsuseid vastu võtta. Ma hakkasin kontrollima ja analüüsima, mida ma tegelikult söön, kuidas ma oma magamisharjumusi saaks parandada, kuidas teadlikumalt treeninguga tegeleda ning kuidas vaimselt võimalik veel areneda on. Minu ellu tekkis struktuur ja teadlikkus ning esimest korda elus ma tajusin, et olen õigel teel.

 

MINU ELUFILOSOOFIA

Minu sees on alati olnud soov midagi suurt saavutada ja kuhugi jõuda. Mulle meeldib uusi teadmisi omandada ning õpitut praktiseerida. Ma ei karda ette võtta suuri muutusi, mis mõnele võib tunduda liiga riskantne. Olen avastanud, et kui ma jään pikemaks ajaks mugavustsooni, siis keha ja vaim nõuavad kõva häälega muutust. Õnneks olen ma üha enam hakanud oma keha ja vaimu PÄRISELT kuulama. 

 

Ma saan enda elu täpselt nii kujundada, kuidas ma ise seda soovin. Kui ma otsustan tunda ennast pidevalt ohvri rollis, ei võta oma elu üle vastutust ja mõtlen, miks elu mulle pidevalt kaikaid kodaratesse loobib, siis minu elu ongi enamjaolt ebaõnnestumisi täis. Teine variant, mida mina pooldan, on võtta vastutus oma elu üle, saada aru, et miski ei tule iseenesest ja kõikidest ebaõnnestumistest ja kaotustest on palju õppida. Minu arvates elus ei saagi kuhugi kõrgemale edasi areneda, kui ma ei ole eelnevalt kogenud suuremaid ebaõnnestumisi.

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga