AINUS HALB TREENING ON SEE, MIDA SA EI TEINUD

PERSONAALTREENING

PERSONAALTREENING

See on treening koos litsenseeritud personaaltreeneriga, kellega koos saavutatakse sinu ihaldatud vorm. Treeninguid viime läbi Tallinna 24/7 Fitness jõusaalides ning ka Vändras. Kokkuleppel on võimalik teha ka spordiklubi väliseid treeninguid (näiteks keharaskusega treening või sprindid värskes õhus). Leiame täpselt sulle sobiva treeningu ülesehituse.

Personaaltreening keskendub sinu eesmärkidele, soovidele ja eelistustele. See on professionaalne, eesmärgipärane, motiveeriv ja inspireeriv. Personaaltreeninguga saavutad kiiremini tulemused ning saad teadlikumaks treenijaks.

PERSONAALTREENINGUS TREENER:

treeningkava meestele

KKK

Personaaltreener pakub motivatsiooni ja asjatundlikke juhiseid, mis aitavad sul oma treeningu eesmärke saavutada. Samuti aitab teadlik treening vähendada vigastuste ohtu ning tagab õige harjutuse sooritustehnika.

Esimene seanss personaaltreeneriga hõlmab üldjuhul konsultatsiooni, et panna paika sinu treeningu eesmärgid ja terviselugu. Samuti viime läbi mõned testid, et hinnata sinu hetke füüsilist vormi. 

Vanusepiirangut tegelikult ei ole. Personaaltreeningut on oodatud tegema nii lapsed, kui ka vanurid. Tähtis on õige harjutustehnika ja koormus. Elukestev treening on kõige kindlam viis hoidmaks ennast teravana nii füüsiliselt, kui ka vaimselt.

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga