TOITU TÄNA TERVISLIKULT, ET OLLA TERVE HOMME

TOITUMISNÕUSTAMINE

Meie jaoks ei ole oluline toidu kaalumine, samuti ei tule päevast kalorite tarbimise hulka sõrmeotsaga taga ajada. Sellest palju olulisem on päris toidu ehk võimalikult minimaalselt töödeldud toidu söömine, tänu millele on võimalik taastada keha normaalne hormonaalne tasakaal.

MEIE TOITUMISNÕUSTAMISE ALUSTALADEKS ON:

MIS ON ATOM TOITUMINE?

ATOM toitumine on mitmekesine ning tervislik. See on kooskõlas kaasaegsete toitumissoovitustega, mis toetavad  ka tegelikult inimese toitainevajadusi ning õigeid toitumisharjumusi. Tänu ATOM toitumisele on sul võimalik taastada oma normaalne hormonaalne tasakaal, kus mikrobioom töötab sinu kasuks, mitte kahjuks.

Autofaagia

See on organismis olevate kahjustatud rakkude puhastamise protsess, mille eesmärk on luua uusi ja tervislikumaid rakke. See aitab kaitsta näiteks infektsioonide, vähi, vananemise ja südamehaiguste eest.

Toitainerikas

ATOM toitumine pakub kõiki kasvuks ja taastumiseks vajalikke toitained, mis aitavad sul püsida tugevana ja tervena ning ennetada toitumisega seotud haigusi. See annab sulle energiat kogu päevaks.

Orgaaniline

ATOM toitumise eesmärk on propageerida päris toidu ehk võimalikult minimaalselt töödeldud toidu söömist, tänu millele on võimalik taastada keha normaalne hormonaalne tasakaal.

Mikrobioom

See on kogu seedeelundkonna ökosüsteem, mis koosneb bakteritest ja erinevatest ühenditest, mida bakterid toodavad. Nad osalevad praktiliselt kõigis meie organismis toimuvates protsessides.

Me siiralt soovime, et meie kliendid leiaksid parima võimaliku mooduse oma elustiili parandamiseks. Seega ole julge ja võta meiega enne ostu ühendust! Kümneminutiline kõne aitab sul kindlasti teha paremaid otsuseid. Alusta oma muutumisteekonda juba TÄNA!

ATOM toidupüramiid

Tänapäevased riiklikud toidupüramiidid on jäänud ajale jalgu. See, mis kunagi arvati olevat tervislik ja toidupüramiidi kõlbulik ei ole sellises vahekorras tegelikult üldsegi meie organismile parim lahendus. Vaadates ja analüüsides maailma hinnatumaid toitumiseksperte on märgata selgeid ühiseid mustreid, kus riiklikud toitumissoovitused ei lähe kokku ekspertide soovitustega. Meie eesmärk on tuua inimesteni kaasaegne toitumispüramiid ja tervislikud toitumisharjumused, mis ka tegelikult toimivad.

Mida peaks tarbima rohkem

Mida peaks tarbima vähem

Me siiralt soovime, et meie kliendid leiaksid parima võimaliku mooduse oma elustiili parandamiseks. Seega ole julge ja võta meiega enne ostu ühendust! Kümneminutiline kõne aitab sul kindlasti teha paremaid otsuseid. Alusta oma muutumisteekonda juba TÄNA!

TOITUMISPÄEVIK

Selleks, et saada ülevaadet sinu hetkeolukorrast, tuleks sul alustuseks täita mõned päevad toitumispäevikut. Nii on meil võimalik saada täpne ülevaade sinu menüüs esinevatest kitsaskohtadest. Peale seda jagame sulle soovitusi, kuidas edaspidi oma toidulauda tervislikumaks muuta.

Kui esimesed sammud ehk toitumispäevik ja ankeet on täidetud, siis lepime kokku kohtumisaja – see võib toimuda päris kohtumisena või videosilla vahendusel. Aega tuleks varuda tunnikese jagu. Kohtumisel anname põhjaliku tagasiside sinu poolt täidetud toitumispäevikule ning püstitatame eesmärke.

Sellelt kohtumiselt saad kaasa Atom Lifestyle poolt kokku pandud parimad teadmised, kuidas edaspidi oma toitumist tervislikumaks muuta.

JÄRGNEVAD KONSULTATSIOONID

Sõltuvalt olukorrast ja soovist saab kokku leppida kohtumisi ka edaspidiseks. Näiteks kaalulangetamise või ka tõstmise puhul on hea, kui vaatame mõne nädala möödudes üle sinu toitumispäeviku ja vajadusel teeme parandusi.

Toitumisnõustamist viime läbi ka videosilla vahendusel. Toitumisnõustamise tellimisel võtame Teiega 1 tööpäeva jooksul ühendust, et leppida kokku toitumisnõustamise aeg.​

KKK

Toitumisnõustamise teenus on mõeldud kõigile, kes soovivad parandada oma toitumist, saavutada tervislikum kehakaal, parandada sportlikku sooritust või ennetada terviseprobleeme. Teenus sobib nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele, olenemata nende toitumisalastest eelistustest või erivajadustest.

Toitumisnõustamise teenuse puhul anname sulle soovitusi, mis põhinevad sinu individuaalsetel vajadustel, eesmärkidel ja toitumisharjumustel. Toitumisnõustaja oskab hinnata sinu toitainete vajadust ja koostada sulle sobiv toitumiskava. Lisaks aitab toitumisnõustaja sul leida võimalusi, kuidas oma toitumist paremini jälgida ja tuua sisse pikaajalisi muutusi.

Toitumisnõustamisel kasutame funktsionaalse meditsiini kontseptsiooni, mis rõhutab organismi terviklikku lähenemist ning toitumise ja elustiili mõju tervisele. Soovitame süüa peamiselt tervislikke rasvu, valke ja kiudainerikkaid süsivesikuid ning vältida töödeldud toitu, rafineeritud suhkrut ja teraviljatooteid. Lisaks toitumisele soovitame ka elustiili muudatusi nagu stressi maandamist ja piisava une saamist, et parandada tervist ja vältida haiguste teket. Meie toitumisnõuanded tuginevad paljuski sellistele oma ala ekspertidele nagu: Mark Hyman, Shawn Stevenson, Steven Gundry ja Eric Berg

Toitumisnõustamise teenus algab ankeedi täitmisega, kus saad jagada oma toitumisharjumusi, eesmärke ja terviseprobleeme. Toitumisnõustaja hindab sinu toitumisalaseid harjumusi ja toitainete vajadust, et koostada sulle sobiv toitumiskava. Toitumisnõustaja annab nõu ka toitumise jälgimise ja harjumuste muutmise kohta.

Toitumisnõustamise teenus sobib kõigile, kellel on soov parandada oma tervist ja toitumisharjumusi. Kui sa ei ole kindel, kas toitumisnõustamine sulle sobib, siis broneeri meiega tasuta kümneminutiline konsultatsioon ja uuri, kuidas teenus toimib ning kuidas see võiks sulle kasulik olla.

Konsultatsioonile saad broneerida siin: https://atomlifestyle.ee/kontakt/

Jah, kui sul on olemas ligipääs internetile, siis on sul võimalus veebi vahendusel toitumisnõustamise teenust saada igalt poolt. 

Soovitatav sagedus toitumisnõustamise teenuse kasutamiseks sõltub sinu eesmärkidest ja tervislikust seisundist. Mõned inimesed vajavad regulaarset toitumisnõustamist, et jälgida oma arengut ja teha muudatusi toitumiskavas, teistel aga piisab mõnest üksikust konsultatsioonist. Tavaliselt soovitatakse toitumisnõustamist iga 1-3 kuu tagant, sõltuvalt individuaalsetest vajadustest. Toitumisnõustaja saab sulle anda täpsema soovituse pärast esimest konsultatsiooni.

Jah, meie toitumisnõustamise teenus sisaldab ka soovitusi toidulisandite kohta. Toidulisandid võivad olla kasulikud, et täiendada puuduvaid toitaineid ja olla suurepäraseks abiliseks eesmärkide saavutamisel.

Toidulisanditega on võimalik tutvuda ka meie veebipoes: https://atomlifestyle.ee/tootekategooria/toidulisandid/

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga