E-raamat – 10 toitumisalast müüti, millest keegi rääkida ei taha

3,95 

Kirjeldus

Käesolevas raamatus uurime müüte, mis on mõjutanud meie arusaamu toidust ja toitumisest, ning paljastame teaduslikud tõendid, mis aitavad meil paremini mõista, mida me tegelikult sööme ja kuidas meie kehad reageerivad erinevatele toitainetele.

Iga peatükk keskendub ühele müüdile, avades selle tausta ja põhjused, miks see on levinud, ning pakub teaduspõhiseid vastuseid ja selgitusi. Me käsitleme teemasid, nagu hommikusöögi ületähtsustamine, rasvade seos südamehaigustega, valgu tarbimise olulisus ja palju muud.

Lisaks müütide murdmisele anname sulle ka praktilisi nõuandeid ja soovitusi, mis põhinevad tõestatud toitumisteadusel. Nii saad teha tervislikumaid valikuid, mis põhinevad tegelikul teadmisel, mitte müütidel ja hirmudel. Meie eesmärk on aidata sul luua tasakaalustatud ja rahuldust pakkuv toitumine, mis toetab sinu heaolu ja tervist ning seda pikas perspektiivis.

Oled oodatud avastama koos meiega neid 10 toitumisalast müüti, millest keegi rääkida ei taha. Oleme kindlad, et see e-raamat pakub harivat ja huvitavat lugemist, mis aitab sul saada targemaks ja teadlikumaks oma toitumisotsuste tegemisel. Alustame siis selle põneva avastusretkega, mis muudab arusaama toidust ja toitumisest igaveseks!

Telli raamat “10 toitumisalast müüti, millest keegi rääkida ei taha” juba täna!

Tutvu ka Atom Lifestyle teise e-raamatuga siin: https://atomlifestyle.ee/toode/tervislik-kaalulangetus-saladused/

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga