Kuidas süüa tervislikult isegi kiire elutempoga töö ajal #31

Kuidas süüa tervislikult isegi kiire elutempoga töö ajal, MCT, Vitamin D, D-vitamiin, Omega 3, Atom Lifestyle, atomlifestyle.ee

Tööpäevad võivad olla tormilised ja mõnikord tundub, et aega ei ole piisavalt isegi hingetõmbeks, rääkimata tervisliku toidu valmistamisest ja söömisest. Aga kuidas mõned inimesed suudavad oma kiire elutempo juures alati tervislikult süüa? Ärge muretsege, meil on teie jaoks mõned näpunäited ja trikid, mis aitavad teil selle keerulise toitumislabürindi läbida.

 

Esiteks, tervislik toitumine on nagu hea abielu – see nõuab pühendumust ja ettevalmistust. Üks võimalus selle saavutamiseks on planeerida oma nädalamenüü ette. Pühapäevaõhtused kokandusmaratonid võivad tunduda alguses tüütud, kuid kui te olete nädala keskel valmis sööma tervislikku lõunasööki, millel on rohkem värve kui Van Goghi maalil, siis tänate end hiljem.

 

Teiseks, muutke oma köök enda liitlaseks. Kujutage ette, et teie köök on nagu üks neist nutikatest nutitelefonidest, mis on alati valmis teid aitama. Varustage oma köök praktiliste tööriistadega, nagu tükeldajad, segistid ja aurutajad, mis muudavad tervisliku toidu valmistamise kiiremaks ja lihtsamaks. Ja ärge unustage neid imelisi säilituskarpe, mis võivad teie kodu muuta Tupperware’i peoks, kus kõik on oodatud, eriti teie tervislikud toiduained.

 

Kolmandaks, pange paika reegel, et “kiire” ei tähenda “ebaõnnestunud”. Kui teie päevad on nii kiired, et isegi kiirrongid tunduvad aeglased, siis valmistage ette lihtsaid retsepte, mis ei vaja kulinaarset diplomit. Salatid, smuutid, ühepotiroad ja võileivad võivad olla nii tervislikud kui ka lihtsad valmistada. Peaasi, et vältiksite võikaid kiirtoidurestorane, mis meelitavad teid oma säravate reklaamidega nagu sireenid meremeeste laevu.

 

Neljandaks, olge loominguline ja mänguline. Proovige uusi retsepte, lisage oma menüüsse värve ja maitseid ning pidage meeles, et tervislik toitumine ei tähenda ainult kapsalehtede närimist. Laske end inspireerida erinevatest köökidest, katsetage erinevate vürtsidega ning tehke oma taldrikul värvide ja tekstuuride paraad.

 

Viiendaks, sõbrunege oma sügavkülmikuga. See on nagu tuttav superkangelane, kes tuleb teid päästma, kui te pole jõudnud poest läbi käia või kui teil on vaja kiiret lahendust. Külmutatud köögiviljad, marjad ja muud tervislikud toiduained on suurepärane võimalus lisada kiiresti toitaineid oma toidukordadele. Hoidke neid alati käepärast, et saaksite need kuumaks lahinguks ette valmistada.

 

Kuuendaks, jagage oma tervisliku toitumise edulugu. Rääkige oma sõpradele ja kolleegidele, kuidas olete hakanud tervislikumalt toituma, ja laske neil imetleda teie uut energiat ja sära. Jagage oma retsepte ja näpunäiteid teistega ning saate vastutasuks veelgi rohkem inspiratsiooni.

 

Seitsmendaks, ärge unustage enda eest hoolitseda ja andke endale aega. Kiire elutempo tähendab sageli, et unustame enda vajadused, kuid tervislik toitumine ja enesehooldus peaksid olema meie prioriteedid. Hoolitsege enda eest, olge paindlik ja mõistke, et iga päev ei pruugi minna plaanipäraselt. Kui teil on aeg-ajalt ebatervislik toidukord, siis ärge heitke endale ette – homme on uus päev ja uued võimalused.

 

Lõppkokkuvõttes on tervisliku toitumise juurutamine kiire elutempoga töö ajal võimalik, kui leiate endale sobivad strateegiad ja hoiakud. Võtke aega planeerimiseks, olge loominguline, toetuge oma köögivarustusele ja õppige oma vigadest. Peagi avastate, et tervislik toitumine on palju lihtsam kui arvasite, ja teie keha tänab teid selle eest, et olete investeerinud enda tervisesse ja heaolusse.

 

Kui oled valmis tegema positiivseid muutusi oma elus ja liikuma tervislikuma elustiili suunas, siis just tänane päev on parim aeg astumaks esimesi samme sellel teekonnal. Atom Lifestyle on loonud parimad programmid tervislikuma elustiili saavutamiseks! 360 Programmi või 360 Active programmi abil saad kiirelt ja lihtsalt lisada oma igapäevaellu tervisliku struktuuri, mis aitab sul saavutada parema tervise, tunda end energilisemana ja boonusena vabaneda üleliigsetest kilodest.

 

Ära oota enam hetkegi, alusta muutust täna! Tutvu lähemalt Atom Lifestyle poolt pakutavate programmidega siin: https://atomlifestyle.ee/programmid/

 

Tee oma elus pööre paremuse poole ning avasta, kui hämmastav võib tervislik elustiil olla. Atom Lifestyle on siin selleks, et toetada sind igal sammul tervislikuma elustiili poole!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemisega
0

SINU ELU PARIM VORM ALGAB SIIT!

Liitu meie uudiskirjaga